Mały ogród przy domu

0
378

Truskawki to naprawdę bardzo dobry przysmak dlatego warto zastanowić się nad zasadzeniem kilku krzaczków w naszym ogrodzie, dzięki temu nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na ich zakup.

Mały ogród przy domu Jednak należy zastanowić się jakie truskawki wybrać dla siebie ponieważ nie wszystkie nadają się do hodowania w małych przydomowych ogrodach. Warto zastanowić się nad doborem takich truskawek, które hodować można w doniczkach. Mały ogród przy domu Idealną odmianą dla takich miejsc może być odmiana truskawek „Albion” albo „super star”, dobrym wyborem będzie również posadzenie odmian które są bardziej wytrzymałe na mrozy, wtedy sięgamy po takie odmiany truskawek jak „Temptation”.

Do małych ogrodów nadają się jednak najmniej tradycyjne truskawki polowe, ponieważ po pierwsze że może to wyglądać nieestetycznie i zdecydowanie lepiej zasadzić inne odmiany w doniczkach, ale również pewne odmiany pozwolą nam na dostarczenie owoców kilka razy w roku, Mały ogród przy domu co jest doskonałą opcją dla osób które bardzo lubią truskawki.