Oryginalne oświetlenie wnętrza

0
1606

Cotton Ball Lights to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto za pomocą oryginalnej dekoracji chce stworzyć niezwykły nastrój we własnym wnętrzu. Te sympatyczne girlandy dekoracyjne tworzone są przez światełka zamknięte w kolorowych kulach przypominających kłębki bawełnianych sznurków.  Za ich pomocą stworzymy romantyczny nastrój w sypialni, kameralny nastrój w salonie i optymistyczną dekoracje w pokoju dziecka. Poszczególne lampioniki połączone są szeregowo podobnie do lampek choinkowych.

Można je kupić w gotowych zestawach kolorystycznych, bądź samodzielnie skomponować dekorację. Przy zakupie można dobrać ilość kul (20, 35 lub 50) oraz poszczególne kolory kul  w zestawie spośród 40 możliwości. Dobrym uzupełnieniem dla Cotton Ball Lights jest dopasowanie do nich oświetlenia przewodniego w pomieszczeniu. W tym celu najlepiej zakupić tzw. „megakule”. Są to powiększone kule Cotton Ball Lights o średnicy 31 i 41 centymetrów służące, jako oprawa oświetleniowa lamp stojących i wiszących. Takie oświetleni z pewnością zrobi wrażenie na naszych sąsiadach i znajomych.

Sypialnia jest miejscem, w którym odpoczywamy po całodziennej pracy. Chcemy, aby to miejsce było dla nas spokojne i pozwalało się nam zrelaksować oraz odpocząć, dlatego ważne jest, aby je dobrze urządzić. Jeżeli chcemy osiągnąć efekt przytulności i ciepła, który z pewnością pomoże nam się zrelaksować powinniśmy zadbać o odpowiednie szczegóły. Wśród nich ważną rolę odgrywa pościel. Jeżeli ją odpowiednio dobierzemy będzie ona dawała przyjemność nie tylko naszemu ciału, ale również oku będąc jednocześnie wspaniałym dodatkiem aranżacyjnym.

Pościel o ciekawej kolorystyce i oryginalnym wzornictwie z całą pewnością ożywi naszą sypialnie i nada jej oryginalny i niepowtarzalny wystrój. Unikalne motywy takie jak np. romantyczne kwiaty oraz geometryczne i orientalne wzory stanowiące unikalny design mogą być ciekawą ozdobą a ich mocna i wyrazista kolorystyka doda wnętrzu charakteru. Tak, więc jeżeli chcemy, aby nasza sypialnia uległa ciekawej odmianie bez konieczności przeprowadzania dużych zmian to kupmy nową pościel.