Oryginalne oświetlenie wnętrza

Cotton Ball Lights to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto za pomocą oryginalnej dekoracji chce stworzyć niezwykły nastrój we własnym wnętrzu. Te sympatyczne girlandy dekoracyjne tworzone są przez światełka zamknięte w kolorowych kulach przypominających kłębki bawełnianych sznurków.  Za ich pomocą stworzymy romantyczny nastrój w sypialni, kameralny nastrój w salonie i optymistyczną dekoracje w pokoju dziecka. Poszczególne lampioniki połączone są szeregowo podobnie do lampek choinkowych.

Można je kupić w gotowych zestawach kolorystycznych, bądź samodzielnie skomponować dekorację. Przy zakupie można dobrać ilość kul (20, 35 lub 50) oraz poszczególne kolory kul  w zestawie spośród 40 możliwości. Dobrym uzupełnieniem dla Cotton Ball Lights jest dopasowanie do nich oświetlenia przewodniego w pomieszczeniu. W tym celu najlepiej zakupić tzw. „megakule”. Są to powiększone kule Cotton Ball Lights o średnicy 31 i 41 centymetrów służące, jako oprawa oświetleniowa lamp stojących i wiszących. Takie oświetleni z pewnością zrobi wrażenie na naszych sąsiadach i znajomych.

Sypialnia jest miejscem, w którym odpoczywamy po całodziennej pracy. Chcemy, aby to miejsce było dla nas spokojne i pozwalało się nam zrelaksować oraz odpocząć, dlatego ważne jest, aby je dobrze urządzić. Jeżeli chcemy osiągnąć efekt przytulności i ciepła, który z pewnością pomoże nam się zrelaksować powinniśmy zadbać o odpowiednie szczegóły. Wśród nich ważną rolę odgrywa pościel. Jeżeli ją odpowiednio dobierzemy będzie ona dawała przyjemność nie tylko naszemu ciału, ale również oku będąc jednocześnie wspaniałym dodatkiem aranżacyjnym.

Pościel o ciekawej kolorystyce i oryginalnym wzornictwie z całą pewnością ożywi naszą sypialnie i nada jej oryginalny i niepowtarzalny wystrój. Unikalne motywy takie jak np. romantyczne kwiaty oraz geometryczne i orientalne wzory stanowiące unikalny design mogą być ciekawą ozdobą a ich mocna i wyrazista kolorystyka doda wnętrzu charakteru. Tak, więc jeżeli chcemy, aby nasza sypialnia uległa ciekawej odmianie bez konieczności przeprowadzania dużych zmian to kupmy nową pościel.