Przenośne ogrodzenie ażurowe

0
481

Jeżeli chcesz ochronić swój plac budowy lub wyznaczyć granicę, gdzie odbywa się impreza masowa, wykorzystaj przenośne ogrodzenie ażurowe, którym ogrodzisz wybrane miejsce. Siatka ze stali ocynkowanej nie jest ciężka, a tym samym nie stwarza niebezpieczeństwa w razie jej przewrócenia. Wykonane podpory dają jednak na tyle dużą stabilność, że potrzeba dużej siły, aby to zrobić. Ogrodzenie idealnie nadaje się do wykorzystania w miejscach, gdzie nie chcemy wpuszczać przypadkowych ludzi, a do tego minimalizuje możliwość przeskoczenia.

Przepuszcza światło i jest dobrym miejscem na reklamę

Przenośne ogrodzenie ażurowe nie zatrzymuje promieni słonecznych, tym samym nie tworząc niepotrzebnego cienia i pozwalając na to, żeby miejsce było oświetlane naturalnie. Jeśli jednak nie jest to dla ciebie ważna cecha, to możesz je wykorzystać jako nośnik reklamowy. Za pomocą plastikowych opasek możesz bowiem przyczepić na ogrodzenie na przykład baner. Sposób ten sprawdza się szczególnie podczas imprez masowych, gdzie należy eksponować sponsorów wydarzenia. Również na budowie możemy reklamować w takiej formie inwestycję, swoje usługi lub produkty, których używamy. Jeżeli nie chcemy tego wykorzystywać, a przeszkadza nam, że nasze miejsce jest odsłonięte, możemy użyć specjalnej przesłony w celu zasłonięcia widoku.

Odgradza duże i małe przestrzenie

Nasze przenośne ogrodzenie ażurowe sprawdzi się zarówno do zastawiania małych, jak i dużych przestrzeni. Za pomocą klamry łączącej możemy bowiem dowolnie scalać ze sobą poszczególne elementy, zarówno obok siebie, jak i pod kątem. Lekka konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie i przewożenie w różne miejsca. Do wyboru pozostaje również podpora, na której trzyma się ogrodzenie. Każde sprzedawane jest w zestawie, w którym znajduje się panel ażurowy, stopa plastikowa lub betonowa oraz klamra łącząca.