Szkolenia dla przyszłych i obecnych menedźerów

0
290
Szkolenia dla przyszłych i obecnych menedźerów

Przyjemnie zostać menedżerem, ale bardzo szybko okazuje się, jak wielkie wymagania stoją przed osobami pracującymi na stanowiskach menedżerskich. Oprócz planowania, uczestniczenia w procesach decyzyjnych i podejmowaniu działań o charakterze strategicznym dla firmy menedżer ma obowiązek kierowania zespołem ludzkim. Szkolenia związane z odpowiednim i skutecznym motywowaniem pracowników cieszą się ogromną popularnością i uznaniem. Szkolenia dla dyrektorów nie są codziennością. To unikatowy na rynku autorski program dla ambitnych menedżerów pod hasłem jak być dobrym przywódcą w grupie w celu uzyskiwania coraz lepszych rezultatów w pracy.

Przygotowany przez najlepszych ekspertów z dziedziny szkleń biznesowych z wykorzystaniem międzynarodowej wiedzy, praktyki zagranicznych i polskich organizacji. Szkolenia tego typu organizowane są w języku angielskim i przyjeżdżają na nie szkoleniowcy z USA. Są one godne polecenia dla tych wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych i praktycznych programów edukacyjnych, pozwalających nabyć poszukiwanych przez rynek kompetencji menedżerskich.

Szkolenia z przywództwa

Szkolenia są przeznaczone dla menedżerów z doświadczeniem w pracy na tym stanowisku, dyrektorów działów i departamentów, kierowników projektów specjalistycznych, mających pod sobą zespól wykwalifikowanych profesjonalistów.

Szkolenia dla biznesu – tego małego

Szkolenia także są przewidziane dla właścicieli firm i małych przedsiębiorstw. Generalnie więc szkolenia są przeznaczone dla kadry zarządzającej. Dodatkowym elementem są nadprogramowe zajęcia z planowania i prognozowania strategicznego. Tematami szkolenia są następujące zagadnienia: jak być liderem z autorytetem, indywidualna indeksacja kompetencji menedżerskich, zasady partnerskiego przywództwa, korzystanie z internetowych platform i płaszczyzn współpracy międzyzespołowej. Praktyczną stroną szkolenia jest coaching menedżerski polegający na praktycznych zajęciach symulacyjnych i trenowaniu różnych rozwiązań w sytuacji konfliktowej w pracy. Tego typu szkolenia przygotowują naprawdę w pełni wykwalifikowaną kadrę menedżerską.