Ubezpieczenia komunikacyjne

0
338
Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie pojazdu wiąże się niestety z koniecznością ponoszenia kosztów, związanych z jego eksploatacją. Sporą część kosztów stanowią ubezpieczenia. Nie warto bowiem ograniczać się wyłącznie do ubezpieczenia OC, zwłaszcza gdy stajemy sie posiadaczami nowego auta. Ubezpieczenia aut dzielimy na obowiązkowe oraz dobrowolne. Tylko te drugie pozwalają zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami, jak pożar, kradzież czy zniszczenie pojazdu. Od towarzystwa ubezpieczeniowego otrzymamy także świadczenie w przypadku, gdy szkodę wyrządzimy osobiście. Aby porównać oferty OC i inne ubezpieczenia, kalkulator ubezpieczeń będzie do tego najlepszym narzędziem. Zazwyczaj dzięki niemu mamy dostęp do ofert wszystkich lub większości towarzystw ubezpieczeniowych, więc znalezienie najtańszego i najatrakcyjniejszego ubezpieczenia nie jest trudne.

W przypadku, gdy zależy nam by koszt ubezpieczenia był najniższy powinniśmy zapoznać się z ofertą Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Ubezpieczenia Tuw to bardzo dobra oferta do kierowców, bowiem oprócz ubezpieczeń OC znajdziemy tu także ubezpieczenia AC, NNW, Zieloną Kartę czy ubezpieczenia assistance. Tuw oferuje ubezpieczenia komunikacyjne o bardzo szerokim zakresie terytorialnym, obejmując nie tylko Polskę czy kraje Unii Europejskiej, ale również Chorwację, Islandię, Lichtenstein, Norwegię i Szwajcarię.

W zależności od potrzeba, kierowca może indywidualnie dostosować warunki polisy do swoich potrzeb, ustalić sumę ubezpieczenia oraz jego przedmiot. Tuw to ubezpieczenia skierowane do osób chcących zadbać o swoje bezpieczeństwo zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Oczywiście Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych nie ogranicza się wyłącznie do dobrych ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie znajdziemy także wiele pakietów ubezpieczeń dla rodziny, firm czy rolników. Każdy z pakietów ma za zadanie chronić poszczególne doba, jednakże osoby poszukujące ubezpieczeń kompleksowych mają szansę również znaleźć tu coś dla siebie.