Zapisz się na zajęcia zumby w Bydgoszczy z jedną z najbardziej rozpoznawalnych instruktorek!

0
51
zumba Bydgoszcz

Zumba często kojarzona jest z aktywnością, na którą decydują się osoby, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy. Faktycznie pomaga schudnąć, ale jest to nie tylko recepta na spalanie kalorii. Możesz zapisać się na zajęcia zumby, gdy np. szukasz nowej pasji, chcesz móc się w pełni odstresować czy planujesz poprawić swoją kondycję. Gdzie warto uczęszczać na treningi w Bydgoszczy? Co warto jeszcze wiedzieć o zumbie? Sprawdzisz to poniżej!

Zumba – czym jest i dla kogo?

Zumba https://zumbabydgoszcz.pl/ jest coraz popularniejszą formą aktywności fizycznej, łączącą trening fitness z tańcem latynoamerykańskim. Wiele kobiet decyduje się na nią, chcąc rozpocząć przygodę z siłownią.

No dobrze, ale jaka jest historia zumby? Dość zabawna: właściwie powstała ona przez przypadek. Stworzył ją Albert „Beto” Perez, czyli sławny kolumbijski trener fitnessu, który pewnego razu zapomniał muzyki zazwyczaj przez niego używanej do aerobiku, przez co musiał improwizować z użyciem prywatnej kolekcji muzyki latynoskiej.

Okazało się, że zajęcia zakończyły się wielkim sukcesem, a Beto podjął decyzję, że będzie to kontynuował. Kolumbijski tancerz i choreograf nadal prowadzi zajęcia i jest nawet właścicielem studia w Miami!

Zumba jest tak naprawdę dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz jakiś cel, czy też go brak, istnieje duża szansa, że pokochasz te zajęcia. Gdybyśmy jednak mieli zaznaczyć, komu szczególnie polecamy takie treningi, to byłyby to osoby, które chcą schudnąć (podczas godzinnych zajęć można spalić nawet 600 kalorii), poprawić kondycję fizyczną, zyskać jędrną i wymodelowaną skórę czy mieć okazję do odpoczynku.

Gdzie na zumbę w Bydgoszczy?

Mieszkasz w Bydgoszczy i szukasz najlepszego miejsca, w którym możesz zapisać się na zajęcia zumby? Warto więc, abyś sprawdziła opinie w Google, które jednoznacznie pokazują, że Internauci najbardziej doceniają klub ZIN Aleksandra Włodarczyk. Jest prowadzony przez licencjonowaną instruktorkę zumba fitness, zumba kids i kids junior oraz aqua zumba.

Właścicielka tego miejsca jest jednocześnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych instruktorek zumba, a to o czymś świadczy. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym programem treningowym, tutaj będziesz w dobrych rękach. Nie pozostaje Ci nic innego jak zapisać się na zajęcia i na nie przyjść. Aby było Ci raźniej, możesz zabrać ze sobą koleżankę. Pamiętaj również, aby na zajęcia wziąć wygodny strój sportowy – to podstawa komfortowych ćwiczeń.